Říjen 2009

No SMoKiNG

29. října 2009 v 14:28 | Luc!nk4 |  Obrázky☺

28.10.2009 - Státní svátek :)

29. října 2009 v 0:01 | Luc!nk4 |  ♪...My diary...♪
Jako ráno sem vstávala v 11 hodin, což je na mě pozdě xD :D ... ae tak aby se neřeklo :D ... odpolko sem šla s mým klukem ke kámošce a jako tam sou vždycky největší záchvaty smíchu xD Tak jako smích je lék ne? :D ... a PERLA VEČERA ? Pila sem šťavu a rozkousla sem skleničku :D ... tak jako LOL xD ... Ještě, že máme prázdniny :)


Typoň by gEEtSo & Crash

28. října 2009 v 23:50 | Luc!nk4 |  ♥_Hip - Hop_♥

Typoň

Potkali sme jednoho týpka, vypadal jak kurva, děvka, šlapka.Měl velkej hábit, chtěl tim chlapy asi mámit.Myslel si, že v tom vypadá kurva sexy a tak sme na něj napsali náký texty.Jako je třeba tenhle vypadá jak hnusná, smradlavá špejle, kterou si předem strčil do prdele .Bůh ví, že buzeranty nemám rád, pořád se semnou chtěj rvát.Budou mě navždy srát, už na pohled mě to sere dech, my to z těla bere, ten čurák furt blbě čumí, jak umí a hrozně smrďí.Nemyje se snad celej rok, připadá my jak kurva, cvok.Furt choďí a machruje, na všechny hrozně kéruje, do huby si nás bere. Není nám rovnej, tak do země.Každýho takovýho srovnej, my to v krvy máme, ještě si sklo dáme dáme.Další super track, tady se někdo sek, kdo říká že nejsem nejlepší, tobě asi v hlavě haraší. Furt si po městě choďí, mezi buzerantama se broďí, čuráka si neholí a je to kokot vyjebaný.

Tenhle text vymysleli moji dva kámoši o jednom klukovi vedle ze třídy a jako řikám, že se to k němu hodí xD ...

Bleskovka_5

28. října 2009 v 14:08 | Luc!nk4 |  Máte čas? =D♥
1. Jsi ráda, že jsou prázdniny?
2. Používáš žehličku na vlasy?
3. Kočka / Pes
4. Pc / Notebook
5. Blondýna / Bruneta

PS: Nezapomeň si napsat jaký chceš diplom...!!

381 - Vrať se zpět

28. října 2009 v 14:02 | Luc!nk4 |  ♫_Videa_♫

S-CORE - Zabil jsem anděla

28. října 2009 v 14:00 | Luc!nk4 |  ♫_Videa_♫

SKLáRNa :P

21. října 2009 v 18:26 | Luc!nk4 |  ♥*♥PhOtO♥*♥


Tafrob - Slzy, krev a pot

19. října 2009 v 7:10 | Luc!nk4 |  ♫_Videa_♫

Halloween

17. října 2009 v 12:10 | Luc!nk4 |  To co není kam zařadit...◄
Halloween je svátek, který se slaví 31. října, většinou dětmi, které se oblékají do strašidelných kostýmů a chodí od domu k domu s tradičním pořekadlem Trick or treat (Koledu nebo Vám něco provedu) a "koledují" o sladkosti. Svátek se slaví většinou v anglických mluvících zemích, převážně v USA, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Austrálii, Novém Zélandu aj. V Česku se Halloween moc neslaví.
Původní název byl Hallowe'en zkratka z anglického All-hallow-even (Doslova: Předvečer/Vigilie Všech svatých / první nešpory), Halloween vychází z původně pohanského (keltského) svátku Samhain - pohanský nový rok (konec pohanského léta). Uživá se také název předvečer svátku Všech svatých. Pravděpodobně má i návaznost na křesťanský svátek Všech svatých.

Symboly

Tradičními znaky Halloweenu jsou dýně, speciálně vyřezané se svíčkou uvnitř (tzv. Jack-o'-Lantern), dále čarodějky, duchové, černé kočky, košťata, oheň, příšery, kostlivci atd. Barvy černá a oranžová.
Mnoho Halloweenských symbolů je založeno na tradičním pohanském vnímání jejich spojení s čarodějnictvím. Když byl Halloween jako slavnost přejat do křesťanské kultury, začaly symboly být vnímány jako znaky zla, spojení se Satanem.
MASKS - MASKY V dávných dobách Egypťané často používali masky jako zpodobnění jejich božstva. Egyptské umění obsahovalo komplikované masky které kryly celý obličej a Egypťané věřili, že ztělesňují božstvo v lidské podobě. Masky byly známé v germánštině jako 'Grim' který byl také znám jako běžná část jmen bohů. Ve středověku křesťanské kostely zakázaly nošení masek a nakázaly vyhnout se praktikám s nimi, ale lidé pokračovali v nošení na pohanských slavnostech, které přijali křesťané jako je např. halloween a karneval.
CATS - KOČKY Egypťané považovali kočku za posvátnou a jejich bohyně úrody považovala za matku boží všechny kočky. Ve středověku byla jistá bohyně Diana považována za královnu čarodějnic, kočky souvisely s čarodějnictvím a byly považovány za běžného mazlíčka čarodějnic. Dnes se staly kočky jedním z populárních symbolů Halloweenu a černá kočka je často spojována s neštěstím a špatným znamením.
OWLS - SOVY Sova zastupuje moudrou ženu z vesnice, známou jako mazanou léčitelku nebo bylinkářku jako například Athenu, Blodeuwedd, Lilith a Mari. Mari dokonce mohla vzít na sebe podobu sovy. Dnes jsou sovy spojovány s čarodějnicemi na Halloween. Např. Harry Potter, čaroděj od J.K.Rowling, prezentuje sovu za domácího mazlíčka čarodějek a čarodějů a používá ji jako způsob komunikace.

Halloweenské hry

Co se týká tradičních Halloweenských her, vracíme se až do dob Keltů, kdy slavnosti byly více zaměřené na oslavu kolem žní. Hry byly hrány s typickým sklizňovým jídlem a často předvídaly, zda se něco nějaké osobě stane - bude se vdávat, bude mít lepší časy… Důležitou roli hrála jablka při většině her a hrají i dnes. Halloweenských her je mnoho. Zde jsou příklady některých z nich :
Bobbing for Apples Nepochybně oblíbená a nejznámější Halloweenská hra ze všech. Necháme plavat jablka ve velké kádi s vodou. Cílem této hry je uchopit jedno z jablek a vyndat ho ven pouze za pomoci úst. Ruce musí být drženy za zády hráče.
Apple Pass Tato hra může být hrána nejen s jablky ale i s pomeranči. Seřadíme děti do dvou řad, v každé řadě musí být stejný počet dětí. Děti musí přemístit jablko osobě za sebou za pomoci pouze brady. Jestliže někomu jablko upadne, musí tým začít od začátku od první osoby.
Apple Paring Každé dítě si vezme jablko, nůž na ovoce a talíř. Poté musí oloupat své jablko, vyhrává ten, kdo bude mít nejdelší a nejužší slupku.
Ghost Stories V této hře jde o to udělat maximální efekt. Tvůj příběh by měl být klasický duší příběh nebo městská legenda. Svíčky, divné nosy a skryté vtípky vytvoří ten pravý strach.

Jack-O-Lantern

Jack-o'-Lantern, symbol Halloweenu

Během bramborové krize v Irsku v 18. století přišlo do Ameriky až 700,000 emigrantů, přinášejíce sebou tradici Halloweenu a používajíce " Jack-O-Lanterns". Podle tradice byla lucerna (ang. "lantern") vyřezávána z tuřínu, brambor nebo červené řepy a se svítícimi uhlíky nebo svíčkou uvnitř. Tyto lucerny představovaly duše odešlých lásek a bývaly umístěny v oknech nebo na verandách, aby vítaly pozůstalé. Také sloužily jako ochrana proti zlým skřítkům.
V Americe ale tuříny nebyly vždy tak dostupné, proto se místo nich používaly dýně. Dýně jack-o-lantern je základní část Halloweenských slavností od doby Viktoriánské a dnes je typickým symbolem Halloweenu. Je ovšem mnoho tradic a legend okolo původu Jack-o-lantern.
Jedna z oblíbených povídek je o irském darmošlapovi Jackovi, dobře známém pro své opilecké podlosti. Jack by na Halloween opilý tak, že jeho duše začala pomalu opouštět jeho tělo. Ďábel spatřil svou příležitost a přišel si pro něj okamžitě na Zem. Jack byl zoufalý, chtěl se vyhnout svému osudu, prosil ďábla, aby mu povolil ještě poslední drink. Ďábel souhlasil, ale řekl Jackovi, ať si zaplatí své pití sám, protože on peníze nemá. Ale Jack tvrdil, že peníze nemá. Zeptal se proto ďábla, jestli by se na těch 6 pencí nepřeměnil, Jack by zaplatil a ďábel by se pak přeměnil zpátky. Po zvážení se ďábel rozhodl, že Jackovo přání je rozumné, a změnil se na šest pencí. Jack okamžitě popadl minci a dal ji do své peněženky. Ďábel byl uvězněn, začal prosit a pak hrozit. Nakonec se dohodli, že Jack ďábla pustí, když slíbí, že mu dá ještě rok volnosti. Tak se i stalo. Netrvalo dlouho a Jack se vrátil do starých kolejí a opět podlehl alkoholu.
Další Svátek všech svatých se Ďábel objevil a přišel si opět pro Jackovu duši. Jack přemýšlel jak znovu podvést ďábla a uchránit svou duši. Navrhl ďáblovi, že si může vzít jedno z lahodných jablek visících na blízké jabloni. Ďábel ale na jablka nedosáhl, proto mu Jack nabídl, aby mu vlezl na ramena a pro jablko se natáhl. Jakmile byl Ďábel na stromě, vytáhl Jack z kapsy nůž a vyřezal do kmene kříž. Ďábel proto nemohl slézt ze stromu. Rozzuřený a zoufalý nabídl Jackovi dalších deset let, když ho pustí ze stromu. Ale Jack trval na tom, že už si ďábel pro něj nesmí nikdy znovu přijít a on tak bude svobodný. Ďábel nakonec rozzuřeně souhlasil. Jackův život se poté opět vrátil do starých kolejí, ale před dalším Halloweenem Jackovo tělo alkoholu podlehlo a Jack zemřel.
Od brány nebes byl pro podlost v životě odvrácen, ale i Ďábel ho odmítl od brány pekelné, protože mu přislíbil, že už pro něj nikdy více nepřijde a ať se vrátí odkud přišel. Na pomoc dostal Jack od Ďábla žhavou hroudu uhlí, která jej měla provázet jeho cestou. Jack ji vložil do vydlabané řepy a od té doby mu svítila na jeho věčném putování.
Lidé proto dávají jack-o-lanterns na okna a římsy, protože věří že Jack vezme světlo a ochrání je před kýmkoli.

TeCHNo... → ♥

15. října 2009 v 15:24 | Luc!nk4 |  ♫_Videa_♫

Jayk3M - Mixík

8. října 2009 v 19:25 | Luc!nk4 |  ♫_Videa_♫

Justin Bieber - One Time

8. října 2009 v 19:23 | Luc!nk4 |  ♫_Videa_♫

Děsivá hrůza

7. října 2009 v 20:23 | Luc!nk4 |  ►Horory◄
Teenagerka Mary je posednutá filmovými hororami, čo má vplyv na jej duševné zdravie - v poslednom čase blúdi námesačná mestečkom a zdajú sa jej desivé nočné mory. Všetko sa ešte zhorší, keď v kine uvidí nový hit
The Wisher, o
bytosti, ktorá brutálnym štýlom plní tajné priania. Koluje legenda, že jeden drevorubač si kedysi prial mať najvyšší dom v dedine a Wisher ju vypálil celú do tla - mimo jeho domu
. A hrdinke Mary začne niekto vraždiť kamarátov.

Zkratka ke smrti

7. října 2009 v 20:21 | Luc!nk4 |  ►Horory◄
Dva mladí bratři jsou novými obyvateli v malém americkém městečku. Spolužáci mladšího z nich vyhecují, aby použil starou a zapovězenou stezku. Jak jí prochází, potkává muže, který žije osamocen v lese. Tento kmet nemá rád návštěvy a jeho lopata je připravena poradit si s každým nezvaným hostem.


Koupelna

7. října 2009 v 20:18 | Luc!nk4 |  ◄_Věřte - nevěřte__►
Před chvílí sem se koupala a nikdy by sem si nemyslela, že mě něco vystraší. Jenže dneska to bylo jiný. Koupu se a máme u vany takový okýnko, když v tom se najednou otevřelo. Jako já tak vykřikla až přiletěla mamka a říkala, co mě hrabe...já ji rači nic neřekla, páč by mě nevěřila...


Hymn to the sea

7. října 2009 v 7:12 | Luc!nk4 |  ♫_Videa_♫


Omlouvám se

7. října 2009 v 7:06 | Luc!nk4 |  Moje KeCy...☼
Moc se omlouvám, za to, že sem nic nepřidávám, páč tady byla na výměně Polka...ae dneska to včechno napravím ;) a večer sem něco novýho dám :) zatím páček Luc!nk4
Koťátka